18 maj 2022
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

KONKURS ZAKOŃCZONY, OGŁOSZENIE WYNIKÓW 19 MARCA 2011.


Konkurs: Wygraj Kołobrzeg na  tydzień lub Kraków na Weekend.

15 lutego 2011 rusza coroczny Super Konkurs apteki e-lek.pl i trwa do 15 marca 2011


NAGRODY:

1. Tygodniowy pobyt dla 4 osobowej rodziny w Kołobrzegu w luksusowym apartamencie 50 m od morza

2. Weekend dla 2 osób w eleganckim apartamencie w sercu Krakowa

3. Nagrody dodatkowe: 4 zestawy kosmetyków La Roche Posay.


Jak zostać uczestnikiem Konkursu?

Zrealizuj zamówienie w okresie 15 luty - 15 marca 2011 na kwotę min. 50zł. i napisz  opinię o aptece na facebooku lub recenzję produktu w aptece internetowej e-lek.pl.

Aby wygrać „Kołobrzeg na tydzień”

należy opublikować na profilu apteki e-lek.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/e.lek.plFB#!/Elekpl ) opinię o aptece. Nagrodę otrzyma osoba której opinia uzyska największą aprobatę (w postaci: „LUBIĘ TO”). 

PAMIĘTAJ: dodaj numer zrealizowanego zamówienia do wpisu aby Twoja opinia brała udział w konkursie.


Aby wygrać „Kraków na Weekend”

należ zamieścić w serwisie e-lek.pl recenzję jednego z produktów dostępnych w ofercie apteki. Najlepszą recenzję wybierze komisja konkursowa Apteki.

PAMIĘTAJ: im więcej zamieścisz recenzji tym Twoje szanse na wygraną rosną.


Nagrody dodatkowe:

otrzymają autorzy opinii zamieszczonych na facebooku, które uzyskały kolejno największą aprobatę  („LUBIĘ TO”)


Zaproś znajomych do wzięcia udziału w konkursie oraz głosowaniu!!!


Chrzanów 31.01.2011

Regulamin konkursu:

„KOŁOBRZEG NA TYDZIEŃ LUB KRAKÓW NA WEEKEND”

§ 1  

Postanowienia ogólne

A.    Konkurs „Kołobrzeg na tydzień lub Kraków na weekend” (zwany dalej “Konkursem”) jest organizowany przez Apteka Pod Orłem. Goc. Spółka Jawna ,  Chrzanów 32-500 ul. Piastowska 15 , (zwaną dalej „e-Lek.pl Apteka Internetowa” ) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

B.    Partnerami konkursu są: YOURPLACE  SIT, Paweł Sitarz z siedzibą ul. Mazurska 3, 35-620  Rzeszów oraz Wakacyjna Wioska s.c. ul. Śląska 72A, 32-500 Chrzanów, 

C.    W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie z wyłączeniem pracowników Apteki „Pod Orłem” w Chrzanowie 32-500 przy ul. Piastowska 15 , a także tych osób, które brały udział w organizowaniu Konkursu.

§ 2

Czas trwania Konkursu

Konkurs trwa od 15 lutego 2011 do 15 marca 2011. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu: 20 marca 2011.

§ 3  

Komisja Konkursowa

Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu oraz dokonania wyłonienia zwycięzców Konkursu,  e-Lek.pl Apteka Internetowa powoła Komisję Konkursową.  W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wybrane przez właściciela firmy Małgorzatę Goc. Decyzje podjęte przez Komisję Konkursową są ostateczne i nie podlegają zaskarżeniu.Skład komisji konkursowej zawiera załącznik nr 1.

§ 4

Nagrody.

A.    Nagrodami w konkursie są:

Nagroda pierwsza: 7 noclegów w Apartamencie Gris dla 4 osobowej rodziny (od soboty do soboty bez wyżywienia i dojazdu) w Kołobrzegu do wykorzystania od 25 marca do 31 maja 2011( poza okresem 23.04-07.05), opis: http://www.e-lek.pl/t,nagrody_2011.html

Nagroda druga: weekend dla dwóch osób w Apartamencie Lemon 216 (od piątku do niedzieli 2 noce bez wyżywienia i dojazdu) w Krakowie  ul. Szlak do wykorzystania w terminie od 25 marca do 29 kwietnia 2011. http://www.e-lek.pl/t,nagrody_2011.html

      Nagrody dodatkowe: 4 zestawy kosmetyków firmy La Roche Posay. Skład zestawu: LRP Hydreane Legere Krem nawilżający 40ml,. LRP Rosaliac XL wzmacniający krem nawilżający do skóry ze skłonnością do zaczerwień 40ml. ,LRP Lipikar Lait Mleczko do ciała 125ml., LRP Woda Termalna 50ml.

B. Każdemu uczestnikowi Konkursu przysługuje jednorazowe prawo do wygrania jednej nagrody.

C. Jakiekolwiek roszczenia uczestników dotyczące rodzaju, rozmiaru, ilości, jakości, standardu i innych właściwości nagród są wyłączone.

D. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o wypłatę równowartości nagród rzeczowych w gotówce pieniężnej.  

E. Jakiekolwiek roszczenia uczestników Konkursu z tytułu nieotrzymania nagród, które nie zostały im przyznane, są wykluczone.

 

§ 5   

Warunki uczestnictwa w konkursie.

A.      Warunkiem Uczestnictwa w Konkursie jest dokonanie zamówienia w aptece internetowej e-Lek.pl za min. 50zł. (przy pomocy formularza zamówienia w serwisie www.e-lek.pl lub telefonicznie nr tel. 801 011 163 , 32 623 98 74) oraz napisaniu i zamieszczeniu: opinii o aptece na profilu apteki e-lek.pl na Facebooku lub recenzji wybranego przez siebie produktu z aktualnej oferty apteki internetowej e-lek.pl na stronie www.e-lek.pl (zwanej dalej Recenzją).  

B.       Osoba której zamieszczona opinia na profilu apteki e-lek.pl na facebooku uzyska największą aprobatę (w postaci: „LUBIĘ TO”) otrzyma nagrodę pierwszą: „Kołobrzeg na tydzień”

C.       Osoba, której zamieszczona recenzja w serwisie e-lek.pl apteka internetowa zostanie wybrana przez komisję konkursową jako najlepsza otrzyma nagrodę drugą: „Weekend w Krakowie”

D.      Nagrody dodatkowe otrzymają autorzy opinii zamieszczonych na facebooku, które uzyskały kolejno największą aprobatę  („LUBIĘ TO”)

E.       Udział w konkursie biorą wyłącznie te osoby, które podczas trwania konkursu tj. 15.02.2011 do 15.03.2011 zrealizują zamówienie na kwotę min 50zł. oraz zamieszczą opinię o aptece na facebooku (wpisując w treści numer zrealizowanego zamówienia) lub recenzję produktu w serwisie e-lek.pl apteka internetowa.

F.       Dodanie opinii lub recenzji produktu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na:

- jej publikacje na stronach serwisu internetowego www.e-lek.pl, w prasie, użycie jej dla celów promocji i reklamy, oraz na wykorzystanie jej na wszelkich polach eksploatacji określonych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, bez prawa żądania dodatkowego wynagrodzenia.

- przetwarzanie przez Organizatora podanych danych osobowych uczestnika na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia  konkursu.

G.       Każdy uczestnik konkursu może dodać dowolną ilość opinii oraz recenzji w konkursie, jednak ta sama opinia, recenzja przesłana po raz drugi nie weźmie udziału w konkursie. 

H.      Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na umieszczeniu ich danych personalnych: Imię i Nazwisko na liście zwycięzców.

I.         Komisja konkursowa e-Lek.pl apteka internetowa powiadomi zwycięzców o wygranej telefonicznie, najpóźniej w terminie 5 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu.

J.        Nadesłane opinie oraz recenzje oceniane będą przez Organizatora konkursu serwisu, który ma prawo do nie zaakceptowania opinii oraz recenzji wulgarnych, obraźliwych naruszających dobre obyczaje.

K.    Opinia oraz recenzja produktu musi w całości stanowić oryginalną twórczość uczestnika konkursu, nie może stanowić plagiatu, być kopią innych utworów lub ich fragmentów lub być w jakikolwiek inny sposób obciążona prawami na rzecz osób trzecich. Pełnia praw autorskich i majątkowych musi przysługiwać osobie biorącej udział w konkursie.


§ 6  

Nagrody- procedura otrzymania

A. Nagroda pierwsza oraz druga: po wybraniu terminu pobytu przez zwycięzców konkursu, przedstawiciele apteki e-Lek.pl udostępnią  Zwycięzcy apartament na czas określony w paragrafie 4 pkt. A

B. Nagrody dodatkowe zostaną wysłane (kurierem DPD ) do zwycięzców konkursu w terminie 14 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

§ 7    

Postanowienia końcowe

A. e-Lek.pl apteka internetowa ma prawo do weryfikacji, czy zwycięzca Nagrody spełnia warunki określone w regulaminie Konkursu, a także warunki określone w przepisach prawa związanych z realizacją Nagrody.  W tym celu może żądać od uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych bądź przedłożenia określonych dokumentów, jak również podania adresu zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego.  W przypadku niespełnienie warunków Konkursu lub wynikających z przepisów prawa lub odmowa spełnienia powyższych żądań powoduje wykluczenie danego uczestnika z Konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagrody i jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Apteka Pod Orłem. Goc. Spółka Jawna .

B. Reklamacje w związku z Konkursem można kierować na adres Apteki pod Orłem na piśmie wraz z opisem reklamacji i jej szczegółowym uzasadnieniem w terminie nie dłuższym niż 10 dni od daty zaistnienia podstawy reklamacji. Reklamacje związane z Konkursem rozpatrywane są przez Komisję Konkursową.

C. e-Lek.pl apteka internetowa nie ponosi odpowiedzialności podczas dojazdu do Kołobrzegu oraz Krakowa podczas pobytu w Kołobrzegu oraz Krakowie za zwycięzcę wraz z osobami towarzyszącymi.

D. Każdy uczestnik Konkursu podporządkowuje się postanowieniom Regulaminu Konkursu i wyraża zgodę na jego treść.

E. Regulamin Konkursu dostępny jest w Aptece pod Orłem oraz na stronie

http://www.e-lek.pl/t,opis_regulamin.html

F. Regulamin jest wyłączną podstawą prowadzenia Konkursu.

G. e-Lek.pl apteka internetowa zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu i treści Regulaminu w trakcie trwania Konkursu.


koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. Ringosol- microspray do nosa >
2. Alfalipon prodiab >
3. Flexigen maść do stóp >
4. Slow-Mag B6 >
5. Dermosan >
6. Wkładki urologiczne SENI LADY Super >
7. Dafurag max 100 mg x 15 tabl. >
8. *Urosept >
9. VICHY Kompleks uzupełniający >
10. Otrivin Allergy >
11. EXTRA STRONG Balsam rozgrzewający >
12. **Novocardia >
13. Blephaclean sterylne chusteczki >
14. PILARIX Krem nawilżajaco-pielęgnacyjny >
15. Antotalgin Sprey >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
                    
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner