23 maj 2018
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

O Aptece


Serdecznie witamy w aptece
e-lek.pl Apteka Internetowa.


Serwis e-lek.pl apteka internetowa obsługiwany jest przez tradycyjną aptekę z Chrzanowa, działającą na rynku nieprzerwanie od 1990 roku:

Apteka Pod Orłem Goc i Wspólnicy. Spółka Jawna
Siedziba: Borowcowa 88A, 32-500 Chrzanów

Realizacja zamówień: ul. Piastowska 15, 32-500 Chrzanów

NIP: 6282200539

KRS: 0000294558


Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

REGON: 120797008


Numer rachunku: 82 1140 2017 0000 4602 0962 1378

Zezwolenie na prowadzenie apteki ogólnodostępnej:

FAKR-I.8520.4100-Z-672-10/09.1.71.2011.114.2012

Apteka internetowa e-lek.pl objęta jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Krakowie z siedzibą:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie

pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email:mwif@wif.malopolska.pl lub sekretariat@wif.malopolska.pl

http://www.wif.malopolska.pl/


Strona internetowa Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
https://www.gif.gov.pl/

BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego jest dostępny pod adresem
https://www.gif.gov.pl/bip


Tworząc serwis e-lek.pl apteka internetowa zamierzamy skorzystać z możliwości dotarcia do większej liczby pacjentów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Nasza apteka internetowa zatrudnia piętnaście osób, z których dziesięć posiada farmaceutyczne wykształcenie (czterech magistrów i sześciu techników farmacji). Wszyscy z radością dzielić się będą z Państwem swoją wiedzą i dużym doświadczeniem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel słynął zawsze z fachowej obsługi, nie inaczej jest i teraz. Wieloletnia praktyka w sprzedaży leków gotowych, recepturowych, produktów homeopatycznych, kosmetyków: LA ROCHE, VICHY, AVENE, NUXE czy sprzętu medycznego: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE pozwala nam ocenić, co dla naszego pacjenta jest najlepsze. Na czele naszego zespołu e-lek.pl apteka internetowa & apteka "Pod Orłem" stoi właściciel firmy mgr farmacji Małgorzata Goc.Zespół Apteki " Pod Orłem"

Na każdym kroku staramy się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Apteka wspiera liczne akcje charytatywne oraz inicjatywy informacyjne, np. współtworzymy program Przyjazna apteka organizowany przez pismo „Moda na Zdrowie”, a także program Apteki przyjazne Diabetykom pisma „Diabetyk”. Ponadto pragniemy krzewić zdrowy tryb życia, dofinansowując Chrzanowską Akademię JiuJiutsu, i jej etatową imprezę: „Galę Sportów Walki”.

Za punkt honoru apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" postawiła sobie zadośćuczynić potrzebom osób o najróżniejszym profilu. Dla nas ważni są wszyscy. Apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" dba o tych najmłodszych, i tych najstarszych, nie przejdziemy obok problemów zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Różnego rodzaju produkty parafarmaceutyczne, suplementy diety kosmetyki: VICHY, AVENE, LA ROCHE, NUXE, sprzęt medyczny: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE, zioła, z całą pewnością zadowolą najbardziej wybrednych. Odbiorca bez pośpiechu, nie stojąc w irytujących kolejkach, wybierze i zakupi takie produkty, które spełniać będą jego wymagania. W przypadku wątpliwości apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" służy fachową radą, kierując się przy tym - przede wszystkim - dobrem klienta. Można się z nami skontaktować telefonicznie 0801 011 163, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: apteka@e-lek.pl. Nasz telefon i e-mail czekają na Państwa pytania. Podobnie Newsletter, w którym zobowiązujemy się regularnie informować zainteresowanych o wszelkich ciekawostkach związanych z naszą działalnością, czy będzie to artykuł poświęcony zdrowiu, czy informacja o nowym produkcie dostępnym na rynku, postaramy się uczynić zadość wymaganiom, jednocześnie zapewniając ochronę wszystkich pozyskanych w trakcie realizacji zamówienia danych osobowych.

Nasza apteka internetowa budzi zaufanie; dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom i ich zamówieniom. Chcemy przekonać do regularnych zakupów w „e-lek.pl apteka internetowa”. Niskie ceny, atrakcyjne rabaty, dogodne formy płatności (wpłata na konto, płatność przy odbiorze, płatność kartą kredytową przelewy24.pl ), bezpłatna dostawa od 249zł. (przy płatności przelewem w formie przedpłaty, zamówienie płatne przy odbiorze,  kartą kredytową dostarczamy gratis od 290zł.). Dostawy realizuje dla nas firma kurierska DPD co gwarantuje szybki czas realizacji zamówień. Wszystko dostosowane do oczekiwań klienta.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce serwis e-lek.pl apteka internetowa, który sprawi, że dokonując u nas zakupów będzie Państwu towarzyszyć poczucie, że zostaliście dobrze, a przede wszystkim uczciwie obsłużeni. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i zadowolenie pacjenta. To nasza największa radość.


Dziękujemy i zapraszamy!
Zespół serwisu e-lek.pl apteka internetowa

-------------------------------------------------------------------------------------------

Nasze sukcesy:

 

Apteka e-Lek.pl została jednym z finalistów programu "Laur Klienta" w kategorii: "Apteki Internetowe"

------------------------------------------------------------------------------------------


*Numer wydania: 42/2007 (1295)Hipermarket e-Polska"

III ranking sklepów internetowych „Wprost”

"W 2006 r. na zakupy przez Internet Polacy wydali 5 mld zł. Jak wynika z badań Interactive Advertising Bureau Polska (związku zrzeszającego polskie firmy działające w branży internetowej), do 2010 r. kwota ta wzrośnie do 16 mld zł. Nic dziwnego, że zwiększa się też liczba sklepów internetowych – w tym roku przekroczyła już 3 tys. „Wprost" sprawdził ofertę 233 najpopularniejszych polskich sklepów internetowych. Ocenialiśmy wysokość cen, a także jakość obsługi oraz terminowość dostaw...

jak ocenialiśmy
Zakwalifikowaliśmy 233 sklepy internetowe w dwunastu kategoriach. Kluczem doboru była popularność sklepów (miejsce w badaniu Megapanel PBI/Gemius) oraz ich pozycja w wyszukiwarkach. Punkty przyznawaliśmy w dwóch kategoriach: funkcjonalność i ergonomia. W każdej z nich sklep mógł uzyskać maksymalnie 100 punków. Łączna
ocena sklepu to suma 75 proc. punktów za funkcjonalność i 25 proc. punktów za ergonomię. W pierwszej kategorii ocenialiśmy asortyment (15 punktów), informacje o produkcie (20 punktów), sposoby i warunki dostawy produktu (15 punktów), dostępne sposoby płatności (20 punktów), metody kontaktu z klientem (20 punktów) oraz mapę serwisu, bonusy, komentarze i inne dodatki (10 punktów). W kategorii ergonomia oceniliśmy łatwość dotarcia do informacji (40 punktów), grafikę (30 punktów) oraz przejrzystość i budowę strony (30 punktów)."


koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. *Raphacholin C >
2. **Ranigast MAX >
3. BELISSA SUN >
4. Ibum 200 >
5. Litorsal Zdrovit >
6. **Cerutin >
7. Ibuprom MAX >
8. *Tabletki uspokajające >
9. *Panthenol Pianka >
10. *Sesja >
11. Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy ( zmiana nazwy na Aspirin ultra Fast ) >
12. Plusssz Naturalne Barwniki Multiwitamina+Potas >
13. Plusssz Active >
14. Clotrimazolum >
15. Cyclo 3 Fort >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
wakacyjna_wisoska sit.com.pl apartamenty kraków
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner