25 maj 2019
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

O Aptece


Serdecznie witamy w aptece
e-lek.pl Apteka Internetowa.


Serwis e-lek.pl apteka internetowa obsługiwany jest przez tradycyjną aptekę z Chrzanowa, działającą na rynku nieprzerwanie od 1990 roku:

Apteka Pod Orłem Goc i Wspólnicy. Spółka Jawna
Siedziba: Borowcowa 88A, 32-500 Chrzanów

Realizacja zamówień: ul. Piastowska 15, 32-500 Chrzanów

NIP: 6282200539

KRS: 0000294558


Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

REGON: 120797008


Numer rachunku: 82 1140 2017 0000 4602 0962 1378

Zezwolenie na prowadzenie apteki ogólnodostępnej:

FAKR-I.8520.4100-Z-672-10/09.1.71.2011.114.2012

Apteka internetowa e-lek.pl objęta jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Krakowie z siedzibą:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie

pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email:mwif@wif.malopolska.pl lub sekretariat@wif.malopolska.pl

http://www.wif.malopolska.pl/


Strona internetowa Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
https://www.gif.gov.pl/

BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego jest dostępny pod adresem
https://www.gif.gov.pl/bipPolityka prywatności RODO >>TUTAJ<<
Tworząc serwis e-lek.pl apteka internetowa zamierzamy skorzystać z możliwości dotarcia do większej liczby pacjentów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Nasza apteka internetowa zatrudnia piętnaście osób, z których dziesięć posiada farmaceutyczne wykształcenie (czterech magistrów i sześciu techników farmacji). Wszyscy z radością dzielić się będą z Państwem swoją wiedzą i dużym doświadczeniem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel słynął zawsze z fachowej obsługi, nie inaczej jest i teraz. Wieloletnia praktyka w sprzedaży leków gotowych, recepturowych, produktów homeopatycznych, kosmetyków: LA ROCHE, VICHY, AVENE, NUXE czy sprzętu medycznego: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE pozwala nam ocenić, co dla naszego pacjenta jest najlepsze. Na czele naszego zespołu e-lek.pl apteka internetowa & apteka "Pod Orłem" stoi właściciel firmy mgr farmacji Małgorzata Goc.

Na każdym kroku staramy się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Apteka wspiera liczne akcje charytatywne oraz inicjatywy informacyjne, np. współtworzymy program Przyjazna apteka organizowany przez pismo „Moda na Zdrowie”, a także program Apteki przyjazne Diabetykom pisma „Diabetyk”. Ponadto pragniemy krzewić zdrowy tryb życia, dofinansowując Chrzanowską Akademię JiuJiutsu, i jej etatową imprezę: „Galę Sportów Walki”.

Za punkt honoru apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" postawiła sobie zadośćuczynić potrzebom osób o najróżniejszym profilu. Dla nas ważni są wszyscy. Apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" dba o tych najmłodszych, i tych najstarszych, nie przejdziemy obok problemów zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Różnego rodzaju produkty parafarmaceutyczne, suplementy diety kosmetyki: VICHY, AVENE, LA ROCHE, NUXE, sprzęt medyczny: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE, zioła, z całą pewnością zadowolą najbardziej wybrednych. Odbiorca bez pośpiechu, nie stojąc w irytujących kolejkach, wybierze i zakupi takie produkty, które spełniać będą jego wymagania. W przypadku wątpliwości apteka internetowa e-lek.pl & apteka "Pod Orłem" służy fachową radą, kierując się przy tym - przede wszystkim - dobrem klienta. Można się z nami skontaktować telefonicznie 0801 011 163, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: apteka@e-lek.pl. Nasz telefon i e-mail czekają na Państwa pytania. Podobnie Newsletter, w którym zobowiązujemy się regularnie informować zainteresowanych o wszelkich ciekawostkach związanych z naszą działalnością, czy będzie to artykuł poświęcony zdrowiu, czy informacja o nowym produkcie dostępnym na rynku, postaramy się uczynić zadość wymaganiom, jednocześnie zapewniając ochronę wszystkich pozyskanych w trakcie realizacji zamówienia danych osobowych.

Nasza apteka internetowa budzi zaufanie; dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom i ich zamówieniom. Chcemy przekonać do regularnych zakupów w „e-lek.pl apteka internetowa”. Niskie ceny, atrakcyjne rabaty, dogodne formy płatności (wpłata na konto, płatność przy odbiorze, płatność kartą kredytową przelewy24.pl ), bezpłatna dostawa od 249zł. (przy płatności przelewem w formie przedpłaty, zamówienie płatne przy odbiorze,  kartą kredytową dostarczamy gratis od 290zł.). Dostawy realizuje dla nas firma kurierska DPD co gwarantuje szybki czas realizacji zamówień. Wszystko dostosowane do oczekiwań klienta.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce serwis e-lek.pl apteka internetowa, który sprawi, że dokonując u nas zakupów będzie Państwu towarzyszyć poczucie, że zostaliście dobrze, a przede wszystkim uczciwie obsłużeni. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i zadowolenie pacjenta. To nasza największa radość.


Dziękujemy i zapraszamy!
Zespół serwisu e-lek.pl apteka internetowa

-------------------------------------------------------------------------------------------

Nasze sukcesy:

 

Apteka e-Lek.pl została jednym z finalistów programu "Laur Klienta" w kategorii: "Apteki Internetowe"

------------------------------------------------------------------------------------------


*Numer wydania: 42/2007 (1295)Hipermarket e-Polska"

III ranking sklepów internetowych „Wprost”

"W 2006 r. na zakupy przez Internet Polacy wydali 5 mld zł. Jak wynika z badań Interactive Advertising Bureau Polska (związku zrzeszającego polskie firmy działające w branży internetowej), do 2010 r. kwota ta wzrośnie do 16 mld zł. Nic dziwnego, że zwiększa się też liczba sklepów internetowych – w tym roku przekroczyła już 3 tys. „Wprost" sprawdził ofertę 233 najpopularniejszych polskich sklepów internetowych. Ocenialiśmy wysokość cen, a także jakość obsługi oraz terminowość dostaw...

jak ocenialiśmy
Zakwalifikowaliśmy 233 sklepy internetowe w dwunastu kategoriach. Kluczem doboru była popularność sklepów (miejsce w badaniu Megapanel PBI/Gemius) oraz ich pozycja w wyszukiwarkach. Punkty przyznawaliśmy w dwóch kategoriach: funkcjonalność i ergonomia. W każdej z nich sklep mógł uzyskać maksymalnie 100 punków. Łączna
ocena sklepu to suma 75 proc. punktów za funkcjonalność i 25 proc. punktów za ergonomię. W pierwszej kategorii ocenialiśmy asortyment (15 punktów), informacje o produkcie (20 punktów), sposoby i warunki dostawy produktu (15 punktów), dostępne sposoby płatności (20 punktów), metody kontaktu z klientem (20 punktów) oraz mapę serwisu, bonusy, komentarze i inne dodatki (10 punktów). W kategorii ergonomia oceniliśmy łatwość dotarcia do informacji (40 punktów), grafikę (30 punktów) oraz przejrzystość i budowę strony (30 punktów)."


koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. Maść cynkowa >
2. FUNDAMIC Kolagen + Wit.C x 30 sasz.cz.porz >
3. Alantan Plus maść >
4. FUNDAMIC Kokt. białk. o smaku trus.300g >
5. Antyperspirant >
6. Mucosolvan >
7. ***Vichy Mineral 89 Booster >
8. *SCHOLL 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski >
9. BELISSA SUN >
10. Hemorigen >
11. Płyn do płukania ust ELMEX przeciw próchnicy >
12. *Laremid >
13. SKARB MATKI Oliwka dla dzieci i niemowląt >
14. *SuperOptic >
15. NOScar krem z masy perłowej >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
wakacyjna_wisoska sit.com.pl apartamenty kraków
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner