23 wrzesień 2017
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

Aspirin pro 500 mg

Rodzaj: Produkt Leczniczy
Postać: tabl.powl.
Producent: BAYER HEALTHCARE AG
Dawkowanie: 0,5 g
8 tabl. 6,44 zł szt.
Lek ASPIRIN PRO zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i
przeciwgorączkowym.

Lek ASPIRIN PRO stosuje się w objawowym leczeniu gorączki i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu,
np. ból głowy,dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie bóle zębów,bóle mięśni.
Opinie naszych klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Możesz być pierwszy.
Dodaj własną opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany
Kliknij tutaj aby się zalogować
koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. *Laremid >
2. Ibuprom >
3. *Urofuraginum >
4. *Neo-Angin >
5. Opokan >
6. Rutinacea complete >
7. Olimp Gold-Vit B Forte >
8. Ibum Express (dawna nazwa Ibum Forte Minicaps) >
9. SUDOCREM krem Antyseptyczny >
10. Herbapect Junior >
11. Kompresy gazowe jałowe (3m) >
12. Pyralgina >
13. **Ranigast MAX >
14. Ibuprom MAX >
15. Woda utleniona >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
wakacyjna_wisoska sit.com.pl apartamenty kraków
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner