19 sierpień 2019
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

Paracetamol 1000 biofarm

Rodzaj: Produkt Leczniczy
Postać: tabl.powl.
Dawkowanie: 1 g
10 tabl. 5,4 zł szt.
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Wskazania:
- bóle głowy, migreny
- bóle reumatyczne, stawowe, mięśniowe, kostne, kręgosłupa
- nerwobóle
- bóle menstruacyjne
- bóle zębów
- gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy

Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol.
Nie stosować dłużej niż przez 3 dni.
Nie podawać dzieciom poniżej 12. roku życia.

Skład - 1 tabletka zawiera:
- paracetamol 1000mg
- oraz skrobia żelowana (kukurydziana), krospowidon, powidon, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, hypromeloza 6cP, talk, glicerol.
Opinie naszych klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Możesz być pierwszy.
Dodaj własną opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany
Kliknij tutaj aby się zalogować
koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. UniGel Apotex Procto czopki >
2. Magne-B6 >
3. Pyralgina >
4. Ibuprom MAX >
5. Zdrovit Magnum Skurcz (Skurcz Rapid) >
6. Maxibiotic >
7. Hylo-Care krople do oczu >
8. Plaster zestaw- Uniwersalny >
9. Acard 75 mg >
10. Enterol 250 >
11. Maść ochronna z witaminą A Hasco >
12. Claritine SPE >
13. *Laremid >
14. *Nifuroksazyd 200 Hasco >
15. *Fenistil żel >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
                    
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner