21 październik 2019
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

Sklep e-Lek.pl - opinie klientów

Theraflu extragrip

Rodzaj: Produkt Leczniczy
Postać: prosz.
Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH
14 sasz. 20,51 zł szt.
10 sasz. 12,83 zł
chwilowo niedostępny
Leczenie objawów grypy i przeziębienia.

Wskazania do stosowania: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.
Zupełnie nowy lek na przeziębienie i grypę w postaci gorącego napoju o naturalnym cytrynowym smaku. Unikalna formuła, dotychczas niedostępna w Polsce, zapewnia szybkie i kompleksowe działanie leku. Stosując Theraflu ExtraGRIP już po pierwszej dawce poczujesz się lepiej.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.
Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.
Należy skontaktować się z lekarzem, jeżeli: objawy chorobowe nie ustąpią w ciągu 5 dni, kaszel utrzymuje się dłużej niż 5 dni, pojawi się wysypka, gorączka lub uporczywy ból głowy; ból gardła z gorączką, bólem głowy, wysypką, nudnościami lub wymiotami utrzymuje się dłużej niż 2 dni.

Skład:
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,
maleinian feniraminy 20 mg,
substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10,
żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Nie należy stosować leku Theraflu ExtraGRIP w przypadku:

nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników leku,
aktualnego stosowania (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO,
u dzieci poniżej 12 lat,
stosowania innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania,
współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy),
wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G-6-P).
Przed zastosowaniem leku Theraflu ExtraGRIP należy skonsultować się z lekarzem w przypadku:

chorób serca, wysokiego ciśnienia krwi, chorób tarczycy, cukrzycy i jaskry, chorób nerek i wątroby, padaczki, schorzeń dróg moczowych, czynnej choroby wrzodowej,
lek zawiera paracetamol, który stosowany w wysokich dawkach lub przez zbyt długi czas, powodować może uszkodzenia wątroby,
fenylefryna powodować może fałszywie pozytywne wyniki testów dopingowych (informacja szczególnie istotna dla osób uprawiających sport wyczynowo),
osoby stosujące lek Theraflu ExtraGRIP nie powinny pić napojów alkoholowych, gdyż paracetmol w połączeniu z alkoholem etylowym może powodować uszkodzenia wątroby,
ze względu na naczyniozwężajace działanie fenylefryny lek należy stosować ostrożnie u pacjentów powyżej 70 lat ze schorzeniami układu krwionośnego,
lek zawiera 12 g sacharozy, co należy wziąć pod uwagę u pacjentów z cukrzycą . Jeśli u pacjenta stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów to przed przyjęciem leku powinien się on skontaktować z lekarzem.
Opinie naszych klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Możesz być pierwszy.
Dodaj własną opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany
Kliknij tutaj aby się zalogować
koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. Troxerutin >
2. ALTACET żel >
3. Sylicynar >
4. Ibalgin Sport >
5. Laboteq Skin >
6. Zioła-piołun ziele >
7. IWOSTIN CORRECTIN PURRITIN Fluid dla skóry trądzikowej SPF30 >
8. Plaster zestaw- Uniwersalny >
9. Duozinal syrop >
10. ***BIODERMA SENSIBIO H20 płyn micelarny >
11. Clotrimazolum >
12. Skrzypovita 40+ >
13. Juvit C >
14. Pieluchomajtki SENI T4 Extra large Plus 130/170cm >
15. Ibuprom MAX >
zapisz się, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o naszej ofercie
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę.
                    
mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2006-2012 e-lek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner